Ankiety Internetowe, Kwestionariusze Internetowe oraz Statystyki Ankiet, Sond i Kwestionariuszy w AnkietyDlaCiebie.pl

18 grudnia 2009

Generator ankiet internetowych – Podstawowe funkcje

Filed under: O serwisie — Tagi: — ankietydlaciebie @ 04:00

Stworzony przez nas system umożliwia tworzenia ankiet internetowych. Cały proces odbywa się przy pomocy przeglądarki internetowej zainstalowanej na komputerze użytkownika. Cała aplikacja posiada bardzo intuicyjne interfejs graficzny, dzięki któremu tworzenie ankiety staje się bardzo proste, nawet jeśli użytkownik po raz pierwszy styka się z serwisem ankietydlaciebie.pl . Sam generator ankiet umożliwia dostosowanie ankiety do potrzeb osoby korzystającej z niego. Ankieter, tworząc swój kwestionariusz podaje podstawowe dane, takie jak tytuł, opis, styl ankiety oraz określa blokady czasowe ankiety. W następnym kroku rozpoczyna konfigurację pytań. Wybiera interesujące go typy pytań, a następnie możliwości odpowiedzi dla każdego z nich. Generator ankiet internetowych daje pełną kontrolę nad konstrukcją budowanej ankiety.

Kolejną ważną funkcją systemu jest zbieranie odpowiedzi dla poszczególnych ankiet. Może to się odbywać na podstronach aplikacji jak i na stronach zewnętrznych, wskazanych przez użytkownika. System generuje indywidualny kod, który użytkownik serwisu umieszcza na interesujących go serwisach. Aplikacja będzie w pełni kontrolować przebieg wypełniania ankiety. Zbierane są nie tylko dane  z wypełnionego przez respondenta kwestionariusza, ale także okoliczności wykonywania tej operacji. Są to między innymi adres komputera z jakiego korzystano, a także czas wypełniania ankiety.  Podczas wypełniania ankiety system ma kontrolować warunki jakie określił ankieter. Ma sprawdzać zarówno możliwości przekroczenia daty aktywności ankiety, czy też ilość jej wypełnień. Wymusza także na osobie ankietowanej odpowiedzi na pytania oznaczone jako obowiązkowe.

Jednym z ważniejszych zadań systemu jest gromadzenie i przetwarzanie danych pochodzących z wypełnionych kwestionariuszy. Użytkownik systemu w pełni kontroluje zebrane informacje. Generator ankiet internetowych pozwala na filtrowanie oraz prezentowanie danych w postaci raportów i wykresów. Wyświetlane są statystyki wypełniania poszczególnych ankiety internetowych, jak i poszczególnych odpowiedzi. Możliwy jest także eksport danych do formatów CSV i XML.

1 komentarz »

  1. Dość łatwe jest tworzenie swojej ankiety. Przesuwa paneliki i ustawiasz co Ci potrzeba. Nawet fajnie to działa :]

    Komentarz by mmmmm — 16 stycznia 2010 @ 18:07

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Ankiety Internetowe, kwestionariusze internetowe oraz generator ankiet internetowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 Ankiety dla Ciebie