Ankiety Internetowe, Kwestionariusze Internetowe oraz Statystyki Ankiet, Sond i Kwestionariuszy w AnkietyDlaCiebie.pl

17 sierpnia 2010

Badanie opinii przez pracodawcę

Filed under: ankiety online — Tagi: , , , — liderka @ 17:23

Obecnie bardzo popularne stają się rożne formy badania zadowolenia pracowników z pracy. Nie jest to bezzasadne. Każdy pracodawca respektujący prawa pracownika szuka sposobów poznania opinii podwładnych. Bardzo przydatnym narzędziem jest wówczas ankieta online. (więcej…)

15 sierpnia 2010

Ankieta wyborcza

Filed under: statystyka — Tagi: , — liderka @ 19:23

Ankieta jako narzędzie badawcze sprawdza się nie tylko dla osób  studiujących ale także w życiu politycznym.  Każde kolejne wybory i związane z nimi spekulacje co do wyniku wyborczego bazują na danych, które w najprostszy sposób można zebrać za pomocą ankiety internetowej, której formą jest sonda. (więcej…)

1 sierpnia 2010

Ankiety w badanich

Filed under: ankiety — Tagi: , , — admin @ 11:48

Trudno jest przeprowadzić badania i nie skorzystać z narzędzia jakim jest ankieta. W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się ankiety online, które są specjalnie skonstruowane tak, by w jak najprostszy sposób uzyskać odpowiedzi na pytania. Dodatkowo ankieta zamieszczona w internecie oszczędza czas badacza jak również pomaga w analizie zebrach informacji.

31 lipca 2010

Tworzenie ankiety

Filed under: Ankiety internetowe,O serwisie,ankiety,statystyka — Tagi: , , — liderka @ 14:32

Przy układaniu ankiety powinno sie pamiętać o kilku prostych zasadach: Po pierwsze ankieta online nie może być za długa, gdyż nikt nie zechce poswiecic duzo czasu na jej wypełnienie a osoba, ktora ja tworzy będzie musiala poświęcić wiele czasu na analize wyników. (więcej…)

30 lipca 2010

Czemu służą ankiety internetowe?

Filed under: Ankiety internetowe,O serwisie,ankiety,statystyka — Tagi: , — liderka @ 16:10

Jeszcze do niedawna każdy kto chciał przeprowadzić jakiekolwiek badania musiał wziąść do ręki papier i przygotować kwestionariusz ankiety. Technika bardzo usprawniła tą czynność i wszechobecne dzisiaj komputery zawierają baze kwestionariuszy z których można skorzystać. (więcej…)

29 lipca 2010

Ankiety na studiach

Filed under: ankiety — liderka @ 21:11

Wiekszosc osob, ktore kiedys studiowalo spotkalo sie z ankietami- czy to w teorii czy tez w praktyce. Ankiety sluza do szybkiego badania opinii i sa pierwszym krokiem do przeprowadzania bardziej doglebnych badan.

8 maja 2010

Kwestionariusze internetowe

Filed under: statystyka — Tagi: , — ankietydlaciebie @ 11:23

Kwestionariusze internetowe są narzędziem badania składającym się z serii pytań i innych zachęt w celu informacji zebrania od respondentów. Chociaż często są one przeznaczone do statystycznej analizy odpowiedzi, to jest nie zawsze są przypadkiem. Kwestionariusze zostały wymyślone przez Pana Francisa Galton. (więcej…)

17 marca 2010

Nadchodzą zmiany w serwisie AnkietyDlaCiebie.pl

Filed under: O serwisie — Tagi: , , — ankietydlaciebie @ 09:13

Trwają pracę nad rozbudową naszego serwisu. W najbliższym czasie będzie możliwe skorzystanie z nowych funkcji, które umożliwią łatwiejsze przeprowadzanie ankiety. (więcej…)

21 stycznia 2010

Raporty Ankiet – Nowa funkcja w serwisie

Filed under: O serwisie,ankiety — Tagi: , — ankietydlaciebie @ 15:29

Uruchomiliśmy dzisiaj kolejny ważny element naszego generatora ankiet internetowych. Są nimi raporty ankiet oraz raporty poszczególnych odpowiedzi ankiet. (więcej…)

14 stycznia 2010

Nowa podstrona serwisu

Filed under: O serwisie — Tagi: , — ankietydlaciebie @ 15:03

Uruchomiliśmy nową podstronę w serwisie która pokazuje wszystkie zbudowane ankiety. Można się dostać poprzez odnośnik zamieszczony w menu głównym: „Wszystkie ankiety„. (więcej…)

Older Posts »
Ankiety Internetowe, kwestionariusze internetowe oraz generator ankiet internetowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 Ankiety dla Ciebie